mail@urok-ua.com

Свято літніх іменинників

Наближається літо і учням, які народилися влітку можна організувати спільне свято літніх імениників. В розробці пропонуються конкурси , які дуже легко організувати. Удачі всім класним керівникам 5- 6 класів.

 • : Подкуйченко Яніна Янівна
 • : вчитель англійської мови
 • : НВК Новомикільська ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ
 • Свято літніх іменинників
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.3 з 5)
2780

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Приєднуюсь до гарних коментарів про ваш сценарій. За таким зразком можна зробити свято для інших іменинників. Весело буде всім. Ви придумали чудовий захід.Дякую.

 2. Кожна дитина любить свято, а коли це День народження, та ще й іменинників так багато одночасно! Автор – молодець, цікавий захід придумала. Впевнена, що вражень і позитивних емоцій усі отримали чимало.

 3. У цьому році набираю 5 клас, а там багато літніх іменинників, тому ваша розробка стане у пригоді. Обов`язково запозичу ваш нетрадиційний оркестр та пантомімою показати , що зображено на малюнку. Дякую!

 4. Справді, літнім іменинникам завжди прикро, адже їх день народження не святкується з класним колективом, тому вчитель дає можливість Близнюкам, Ракам, Левам отримати задоволення від чудового свята. Сподобались ігри, конкурси.