mail@urok-ua.com

Свято літніх іменинників

Наближається літо і учням, які народилися влітку можна організувати спільне свято літніх імениників. В розробці пропонуються конкурси , які дуже легко організувати. Удачі всім класним керівникам 5- 6 класів.

Вікно перегляду документа

  • : Подкуйченко Яніна Янівна
  • : вчитель англійської мови
  • : НВК Новомикільська ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ
  • Свято літніх іменинників
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Приєднуюсь до гарних коментарів про ваш сценарій. За таким зразком можна зробити свято для інших іменинників. Весело буде всім. Ви придумали чудовий захід.Дякую.

  2. Кожна дитина любить свято, а коли це День народження, та ще й іменинників так багато одночасно! Автор – молодець, цікавий захід придумала. Впевнена, що вражень і позитивних емоцій усі отримали чимало.

  3. У цьому році набираю 5 клас, а там багато літніх іменинників, тому ваша розробка стане у пригоді. Обов`язково запозичу ваш нетрадиційний оркестр та пантомімою показати , що зображено на малюнку. Дякую!

  4. Справді, літнім іменинникам завжди прикро, адже їх день народження не святкується з класним колективом, тому вчитель дає можливість Близнюкам, Ракам, Левам отримати задоволення від чудового свята. Сподобались ігри, конкурси.