Цей документ описує тренінг з педагогами на тему “Конфлікти контакти”, мета якого – розвиток педагогічної майстерності через уточнення поняття «конфлікт», вивчення стратегій подолання конфліктних ситуацій, розвиток ефективних засобів комунікації та надання досвіду конструктивного вирішення конфліктів. Програма включає теоретичну інформацію про конфлікти та їх причини, вправи на розвиток навичок комунікації та конструктивного вирішення проблем. Вказано контингент учасників – вчителі та майстри, тривалість заняття – 2 години. Зміст тренінгу включає вправи “Знайомство – привітання”, визначення очікувань від заняття, обговорення правил роботи в групі, а також спеціальний тест на визначення стратегії поведінки в конфлікті.
Гадаю, навчання досвідом здійснюється ефективно. Для подолання конфліктів необхідно зрозуміти їх сутність та обрати компроміс . Ситуації допоможуть краще опанувати матеріал. Дякую!
Переглядаючи тренінг, зачиталась. Дуже сподобались тест, притча, цікаві ситуації. Є над чим подумати… Вважаю, що подібні тренінги сприяють згуртуванню колективу, формують навички спілкування. Адже, іноді з дорослими важче, ніж з дітками.