Цікаво та пізнавально: що чекає відвідувачів у музеї науки у Львові?
Свої двері для туристів та мешканців Львова відчинив унікальний музей науки. Це саме те місце, в якому можна поринути у неймовірну атмосферу відкриттів, і пізнати щось нове. У ньому створено безліч секцій на тему: повітря, вода, швидкість, оптика, електрика, акустика, роботи. Дорослі та діти з першої хвилини не зможуть відірвати погляду від усієї різноманітності експозицій, яку представлено. Пропонуємо докладніше розібратися в тому, що ж такого цікавого чекає на відвідувачів.
Просто про складне: чому здивуються дорослі та діти?
Інтерактивність – один із критеріїв цього місця, наприклад, відвідавши секцію води, можна зробити вир та хвилі. Перемістившись до мультимедійних бортів, відвідувачам пропонують вивчати бактерії. Зона акустики більше схожа на звукозаписуючу студію, адже в ній повно інструментів. Але це не банальщина, адже гості можуть відтворити різні голоси або побачити їхню діаграму.
Зона швидкостей, підкорить хлопців з перших секунд, адже в ній розташована машина з Формули-1, де діти можуть на швидкість міняти колеса, а трамвайний вагон, що стоїть поблизу, дозволить розібратися в його управлінні. Родзинкою музею стала інтерактивна частина, що дозволяє за допомогою спеціальних окулярів підкорити гору, вирушити у подорож та інше. Але те, від чого справді захоплює дух, це секція з роботами. Вони знають кілька мов і можуть рухатись: здається, що майбутнє вже настало.
Чим порадує музей?
Ви думаєте, на вищесказаному подив закінчиться? Ні, є ще одна дуже цікава зона оптики, яка дозволить по-іншому поглянути на колірний спектр. Приміщення музею спроектоване з урахуванням сучасних вимог до безбарєрності, має ліфт для людей з обмеженими можливостями. Звичайно, ніяк не обійтися без сувенірів, адже в пам’яті хочеться подовше зберегти спогади про це місце. Тому на першому поверсі розташована торгова зона.
Кожна експозиція зачаровує, адже дозволяє дізнатися про щось нове, і поринути у світ науки. Більше ніякого нудного навчання за підручниками, адже набагато цікавіше бачити все наяву. Виконуйте експерименти, цікаво проводьте час, дізнавайтеся більше про невідоме, а музей науки допоможе вам у цьому. Після одного відвідування ви зміните свою думку про науку, і зрозумієте, що вона може бути захоплюючою.
Скільки коштує квиток?
Відвідати музей може кожен охочий, а вартість квитка для всіх, хто вищий за 90 см, становить 380 гривень. Двері закладу відчинені щодня з 10:00 до 20:00. Зверніть увагу, що особи з інвалідністю до 18 років та діти нижче 90 см можуть відвідати експозицію безкоштовно. Діти до 12 років повинні супроводжуватися батьками. Не втрачайте нагоди стати частинкою неймовірного світу, в який хочеться повернутися.