mail@urok-ua.com

Творчий проект “Пальчиковий театр”

Творчий проект “Пальчиковий театр”
«Витоки здібностей і обдарувань дітей – на кінчиках їхніх пальців. Від пальців, образно кажучи, йдуть найтонші струмочки, які живлять джерело творчої думки. Що більше впевненості, винахідливості в руках дитячої руки, що тонша взаємодія руки зі знаряддям праці, то складніші рухи, необхідні для цієї взаємодії, то яскравіша стихія дитячого розуму».
В.Сухомлинський
В презентації до творчого проекту “Пальчиковий театр” розкриті основні етапи виконання проекту: організаційно – підготовчий, конструкторський та технологічний. Ця презентація стане у нагоді вчителям трудового навчання та їхнім ученицям

Вікно перегляду презентації

  • : Герасименко Олена Володимирівна
  • : вчитель трудового навчання
  • : Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ст. №5
  • Творчий проект Пальчиковий театр
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Пальчиковий театр можна застосувати на любому уроці початкової школи. Матеріал даного проекту дуже цікавий. Поєднано історичну, технологічну, практичну, виховну та фінансову сторони. Використання виробів, зроблених власними руками, розвиває творчі здібності учнів.

  2. Проект цікавий. Містить економічне обгрунтування. В результаті проведених розрахунків бачимо, що іграшки дешеві. Подобається ідея використання пряжі бувшої у вжитку. Нове життя – старим речам. Презентувати іграшки можна у вигляді лялькової вистави. Буде цікаво і акторам, і глядачам.

  3. Цікавий, пізнавальний матеріал. Гадаю, що учням буде цікаво дізнатись про історію виникнення пальчикової іграшки та пальчикового театру. Презентація готова до використання на уроках , що мають співзвучну тематику.