Значення пальчикових ігор у всебічному розвитку дитини

Автор публікації
Автор матеріалу: Значення пальчикових ігор у всебічному розвитку дитини
Посада: Вихователь
Місце роботи: Снігурівський ДНЗ №7

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Підг’рунтям для правильного розвитку мовлення дошкільників є всебічний розвиток дитини. Це – загально розвиваючи вправи для розвитку координації рухів та зміцнення м’язів, мімічні та артикуляційні вправи, вправи для розвитку уваги та пам’яті, ритмічні вправи, що узгоджують рухи з мовою, вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук, тобто пальчикова гімнастика, що прямо пов’язана з розвитком мовлення. Чому людина, яка не може знайти слів для пояснення, допомогає собі жестами? Видатний дослідник дитячого мовлення М. М. Кольцова пише: „ Рухи пальців рук історично, під час розвитку людини, виявилися тісно пов’язаними з мовною функцією. Першою формою спілкування людей були жести. Особливо значною тут є роль руки. Розвиток функцій руки і мови у людей шли паралельно. Приблизно таким є хід розвитку мовлення дитини. Спочатку розвиваються дрібні рухи пальців рук, потім з’являється артикуляція складів ”. Розвивати загальну і дрібну моторику.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. ДОбрий день, я опублікувала матеріал на тему:” Значення пальчикових ігор у всебічному розвитку дитини” 17.12.2017 але в мене змінилася почтова адреса. Підскажіть як я можу отримати сертифікат?

  2. Дана стаття, яка стосується розвитку пальчикових здібностей дуже пізнавальна. Такий матеріал можна використовувати на методичних об’єднаннях вчителів, круглих столах, спец семінарах. Важливий, цікавий досвід.