super@urok-ua.com

Урок-дослідження. Тема: Загальні особливості клімату Африки. Кліматичні пояси i типи клімату. 7 клас

Автор матеріалу: Урок-дослідження. Тема: Загальні особливості клімату Африки. Кліматичні пояси i типи клімату. 7 клас

Холодну, незатишно зиму хочеться іноді змінити на тепле літо. А в Африці, напевно, тепло…. Цікаво, яка там зараз погода? Відправимося в подорож по Африці, ви , мабуть, чули, що найспекотнішим місцем на Землі є Сахара. Ця пустеля розташована в Африці. І саме сьогодні ми дізнаємось, чому Африка — найспекотніший материк Землі, які чинники спричинили такі кліматичні особливості.”Африка – найспекотніший материк”. Доведемо це твердження.

Урок-дослідження

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Учні знайомляться із кліматом Африки, розвивають вміння працювати з картою, вирішують проблемні завдання. Сподобався тренінг “Асоціації”, організація доведення твердження, гра “Пізнайко”(учні співпрацюють в групі). Підведення підсумків розгорнуте, докладне.

  2. Сподобалося, що цей захоплюючий урок супроводжується цікавою, кольоровою презентацією, яка містить головні поняття, анімовані зображення. Вразило те, що кожен етап уроку розписаний похвилинно, відводиться час на роботу в групах, диктант. Це дуже цінна розробка. Дякую!

  3. Цікавий урок – дослідження відповідає сучасним вимогам проведення навчальної діяльності. Учні не тільки отримують інформацію, а й самостійно аналізують, роблять висновки. Передбаченні завдання і для закріплення опрацьованого матеріалу. Доповнює розробку яскрава презентація.