mail@urok-ua.com

Урок людяності з елементами тренінгу за творами і порадами В.Сухомлинського “Пишаюсь тим, що я людина”

Матеріал уроку спрямований на те, щоб спонукати учнів до виконання загальнолюдських правил суспільного життя, творити оточуючим добро, сприяє осмисленню та розумінню дітьми переваг духовних цінностей над аморальними, розвиває вміння співчувати один одному, говорити теплі слова; виховує доброту, людяність, справедливість, щирість людської душі.

Вікно перегляду документа

  • : Щербань Сніжана В'ячеславівна
  • : заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури
  • : Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Урок людяності з елементами тренінгу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Радію тому, що уроки та виховні заходи приймають цікаві нетрадиційні форми. Дана публікація привернула мою увагу, в першу чергу, своєю темою, тому що сьогодні йде масова втрата людських цінностей і хто, як не ми, педагоги, повинні зупинити цей процес. За що вдячна автору. Цікаві всі вправи, тексти, тести, поради, що використовувались на заході. Весь урок проникнутий добротою, усмішкою, щирістю. Думаю, учні після такого виховного заходу стали добрішими один до одного і зрозуміли моральне значення слова «Людина».

  2. Гарно підібрані вправи, тестове завдання сприяють досягненню поставленої мети уроку людяності. На кінець дуже доречно пропонюються поради В.Сухомлинського та вірш “Пишаюсь тим, що я людина”.