mail@urok-ua.com

Урок – циркова вистава з української мови в 5 класі “Позначення звуків мовлення на письмі. Алфавіт”

Якщо ти прагнеш зацікавити школярів своїм предметом – скористайся цим конспектом. Він не займе багато часу для підготовки, але результатом будеш задоволений не тільки ти, а й твої вихованці.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Така цікава ідея: урок-циркова вистава. Учням цього віку дійсно треба гра. І ми добре справились з цим. Дякую. Спробую і сама наступного року створити щось подібне.

  2. Даний урок допомагає дітям узагальнити та систематизувати набуті знання. Вчитель розвиває учне та писемне мовлення, пам*ять. мислення, кмітливість, збагачується словниковий запас. сподобався кросворд “Навпаки ” та інші вправи.

  3. Так, сучасних дітей важко здивувати… Вмілий та досвідчений педагог зуміла продумати урок так, щоб він був не лише навчальним, а ще й цікавим та пізнавальним. Рекомендую прочитати і взяти до уваги!!!

  4. Безперечно,наданий матеріал має цікавий задум: через ігрову форму активізувати та закріпити вивчений матеріал з фонетики.На мою думку ,така форма більше схожа на мовознавчий турнір.Умови першого завдання діти виконують ще не за партою,аж потім сідають.Дослідницьку роботу над словом зебра вважаю пізнавальною.Багато завдань пов’язані з розвитком уяви.Дітям це до вподоби.Дякую