super@urok-ua.com

Урок з курсу “Маленькі українці подорожують країнами Євросоюзу” на тему “Португалія – найзахідніша країна Євросоюзу”

Автор матеріалу: Урок з курсу “Маленькі українці подорожують країнами Євросоюзу” на тему “Португалія – найзахідніша кра...

Мета: продовжити знайомити учнів з країнами Євросоюзу; ознайомити з географічними особливостями , природою, культурою Португалії; формувати навички роботи з географічними картами, навички роботи в групі; розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, увагу. спостережливість, уміння вибирати потрібну та цікаву інформацію, використовувати свої знання на практиці; виховувати повагу до культур інших народів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Матеріал уроку дасть змогу четвертокласникам здійснити заочну мандрівку до однієї з країн Євросоюзу – Португалії та дізнатися багато цікавого про цю країну. А представлена презентація до уроку дає змогу сформувати в уяві учнів цілісну картину про Португалію, її природу, культуру. Дякую.

  2. Такий матеріал точно залишить свій слід у свідомості учнів. Напрацювання дуже цікаве, змістовне та яскраве. Чудові завдання вікторини. А ілюстрації – це справжня розкіш для висвітлення такої теми. Діти розширять свій кругозір, пізнають багато нового та цікавого. Дякую.

  3. Цікава та повчальна розробка, яка містить багато вікторин, конкурсів,цікавих фактів. Особливістю даногот заходу є презентація, яка мість багато нового матеріалу та яскраво ілюстрована. Забагато конкурсві, але в часі тіхто ж не обмежує. Дякую, обовязково використаю Вашу розробку.