mail@urok-ua.com

Урок з всесвітньої історії з елементами гри для учнів 7 класу

На думку філософів, історія гри — це перетворення дрібни¬ці, забави в інструментарій, перш за все, культури і, далі, у філософ¬ську категорію високої міри абстракції онтологічного і гносеологіч¬ного значення, подібну до таких категорій як істина, краса, добро, в категорію світогляду і світовідчуття, в універсам культури.
Психологи грою називають форму діяльності в умов¬них ситуаціях, спрямовану на відтворення і засвоєння суспільного досвіду, зафіксованого в соціально закріплених способах наочних дій, у предметах культури і науки. Це велике коло людських дій, що, з одного боку, не вимагають важкої роботи, з іншої — прино-сять людям веселощі й задоволення.
Для педагогічної науки гра — це умовна, цікава для суб’єкта діяльність, спрямована на формування знань, умінь і навичок. Вона цінується за відчуття радості та бадьорості, збагачення вражень, допомагає педагогам уникати настирливої повчальності, створює в дитячому колективі атмосферу дружелюбності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
278

Один коментар

  1. зацікавленність учнів викликають елементи театралізації,використовується багато конкурсів на знання дат,термінів, історичних постатей.Конспект представлений як урок з всесвітньої історії, але його зміст з курсу історії України.Невизначена тема уроку.Анотація до уроку складена невдало. Дякую.