Урок з всесвітньої історії з елементами гри для учнів 7 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок з всесвітньої історії з елементами гри для учнів 7 класу
Посада: вчитель історії та правознавства
Місце роботи: Філія №1 Гайворонського НВО №2 "ЗШ – гімназія І-ІІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На думку філософів, історія гри — це перетворення дрібни¬ці, забави в інструментарій, перш за все, культури і, далі, у філософ¬ську категорію високої міри абстракції онтологічного і гносеологіч¬ного значення, подібну до таких категорій як істина, краса, добро, в категорію світогляду і світовідчуття, в універсам культури.
Психологи грою називають форму діяльності в умов¬них ситуаціях, спрямовану на відтворення і засвоєння суспільного досвіду, зафіксованого в соціально закріплених способах наочних дій, у предметах культури і науки. Це велике коло людських дій, що, з одного боку, не вимагають важкої роботи, з іншої — прино-сять людям веселощі й задоволення.
Для педагогічної науки гра — це умовна, цікава для суб’єкта діяльність, спрямована на формування знань, умінь і навичок. Вона цінується за відчуття радості та бадьорості, збагачення вражень, допомагає педагогам уникати настирливої повчальності, створює в дитячому колективі атмосферу дружелюбності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. зацікавленність учнів викликають елементи театралізації,використовується багато конкурсів на знання дат,термінів, історичних постатей.Конспект представлений як урок з всесвітньої історії, але його зміст з курсу історії України.Невизначена тема уроку.Анотація до уроку складена невдало. Дякую.