Усний журнал «Сучасний літературний процес: імена і тенденції»

«Усний журнал» – це колективна форма навчально-виховної роботи, активна форма організації дозвілля, засіб виховання суспільної активності учнів.
З метою створення емоційної атмосфери у виховному заході використано поетичні паузи, інтерактивні вікторини, ігри тощо.
Роль письменника у суспільстві надзвичайно важлива. Письменник — це очі, думки та совість суспільства. Честність, спроможність хоробро дивитися у вічі дійсності і відкрито говорити правду – риси справжнього письменника. Його пильні спостереження, влучні здогадки та передбачення є відгуком часу і в той же час — формотворчим элементом історичного періоду та його культурного розвитку. У цьому виховному заході чітко доведено , що молоде покоління письменників і поетів прагне подивитися на навколишній світ по-новому, а не під кутом методу “соцреалізму”. У літературі почали з’являтись нові теми, зрештою, змінився і підхід до слова. У роботі чітко розкрито визначальні риси постмодернізму : поєднання різних стильових тенденцій, частково опозиційність, універсальність проблематики, позачасовість і позапросторовість зображення, епатажність, зміну функцій автора та героїв, прагнення поєднати істини різних культур, іронічність, пародійність тощо.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Мета заходу розкрита поверхово: знання учнів не були поглиблені, бо дуже непереконлива інформація про письменників; відсутні назви сторінок усного журналу; творчі здібності учнів не вдосконалювалися; презентація із траурним фоном враження складає гнітюче. Вибачте, якщо не згодні.