mail@urok-ua.com

В чарівній крамниці англійського фантаста Герберта Уелллса

За допомогою матеріалів ви побуваєте В чарівній крамниці англійського фантаста. Герберт Уелллс. Є матеріал для аналізу новели «Чарівна крамниця», а також тестові завдання на перевірку знань учніми тексту.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. За допомогою складених тестових завдань можна перевірити знання учнями змісту оповідання. Переглянувши презентацію, вибачте, але я, скажу відверто, не побувала у “Чарівній крамниці письменника” (маю на увазі змістове та естетичне наповнення). Дякую за розуміння. Кожукало Н.

  2. Тестова робота э корисною для використання. Ваша презентація мені сподобалась, таку роботу можна представити увазі учнів. Дидактична гра “Криптограма” э дуже доречною, особливо для кмітливих учнів. Дякую.

  3. Олеся Сергіївна надає тестові завдання, які можна використовувати під час первинного сприйняття матеріалу або його закріплення. Кожен сам обере потрібну форму . Сподобалась презентація, можна передбачити , як саме вчитель проводила урок.

  4. Дякую за розроблені тестові завдання, які можна використати під час поточної перевірки знань учнів. І презентація стане в нагоді. А чому не додали конспект? Було б цікаво прочитати.