super@urok-ua.com

Виховна бесіда на тему: «Вогонь – друг, вогонь – ворог!»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна бесіда на тему: «Вогонь – друг, вогонь – ворог!»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Новопразька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховна бесіда для учнів 1 класу на тему: « Вогонь – друг, вогонь – ворог!»
Пояснити дітям, що вогонь може бути корисним і небезпечним; дати уявлення про причини виникнення пожеж та формувати розуміння необхідності знання й виконання правил протипожежної безпеки; вчити запобігати виникненню пожежі; переконати в небезпечності гри з вогнем.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Безпека учнів понад усе. Дякую за висвітлення правил поведінки із вогнем та гарну мотивацію бути обережними із вогненебезпечними пристроями.

  2. Надзвичайно важливий захід для учнів, який дає змогу зрозуміти школярам необхідність використання вогню в побуті, а також його небезпеку. Завдяки вдало наведеним правилам учні зможуть усвідомити, як потрібно себе поводити під час виникнення пожежі.

  3. Діти закріплюють навички безпечної поведінки при пожежі, знання про причини пожежі, відпрацьовують правильні дії у разі виникнення пожежі, знаходять рішення в складних ситуаціях, формується свідоме і відповідальне ставлення до особистої безпеки та безпеки оточуючих. Поставлені вами цілі і завдання, на мій погляд вдалося реалізувати.

  4. Методично грамотно розробленна виховна година з урахуванням вікових особливостей першачків.
    Вчитель розвиваває навички обережного і розумного поводження з вогнем.
    Автору порада: де йшлось про правила,можна було б їх прикріплювати на дошку,де розмістить будинок і на нього їх кріпити. Це дало більший ефект. А так розробка цікава

  5. Вчитель будує бесіду враховуючи індивідуальні особливості шестирічок. Ігрова діяльність переважає, присутня наочність, доцільною є казка про хлопчика і сірники.Зміст бесіди активізує свідомість учня, спрямовує до безпечного поводження з вогнем.