mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання на тему: “Там де правда – гори вогонь, де неправда – спали вогонь. «Закляття золоту і вогню» за О. Зимою”

Урок розроблений і проведений з метою формування ключових компетентностей: вміння вчити (уміння здобувати інформацію з різних джерел), загальнокультурної (формування моральних якостей); формування предметних компетентностей: продовжити роботу над жанровими особливостями літературних казок, розвивати почуття співпереживання, справедливості, виховувати вміння оцінювати вчинки дійових осіб.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
186

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. На уроці вчитель формує компетентну особистість сучасними прийомами та методами навчання. Присутні всі необхідні етапи , під час узагальнення проводиться тестування, що дозволить швидко перевірити якість засвоєння знань.

  2. Об’єктивна потреба підвищення ефективності навчання час від часу призводить до оновлення засобів, які використовують в освітньому процесі. Сучасна школа покликана формувати ключові компетентності. Дана публікація відображає у меті уроку їх формування. На жаль етапи уроку і форми роботи не деталізовано тому важко визначити їх цінність.