mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання на тему: “Там де правда – гори вогонь, де неправда – спали вогонь. «Закляття золоту і вогню» за О. Зимою”

Урок розроблений і проведений з метою формування ключових компетентностей: вміння вчити (уміння здобувати інформацію з різних джерел), загальнокультурної (формування моральних якостей); формування предметних компетентностей: продовжити роботу над жанровими особливостями літературних казок, розвивати почуття співпереживання, справедливості, виховувати вміння оцінювати вчинки дійових осіб.

Конспект уроку

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
163

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. На уроці вчитель формує компетентну особистість сучасними прийомами та методами навчання. Присутні всі необхідні етапи , під час узагальнення проводиться тестування, що дозволить швидко перевірити якість засвоєння знань.

  2. Об’єктивна потреба підвищення ефективності навчання час від часу призводить до оновлення засобів, які використовують в освітньому процесі. Сучасна школа покликана формувати ключові компетентності. Дана публікація відображає у меті уроку їх формування. На жаль етапи уроку і форми роботи не деталізовано тому важко визначити їх цінність.