Конспект уроку з літературного читання на тему: “Там де правда – гори вогонь, де неправда – спали вогонь. «Закляття золоту і вогню» за О. Зимою”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання на тему: “Там де правда – гори вогонь, де неправда – спали вогонь. «Заклятт...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок розроблений і проведений з метою формування ключових компетентностей: вміння вчити (уміння здобувати інформацію з різних джерел), загальнокультурної (формування моральних якостей); формування предметних компетентностей: продовжити роботу над жанровими особливостями літературних казок, розвивати почуття співпереживання, справедливості, виховувати вміння оцінювати вчинки дійових осіб.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці вчитель формує компетентну особистість сучасними прийомами та методами навчання. Присутні всі необхідні етапи , під час узагальнення проводиться тестування, що дозволить швидко перевірити якість засвоєння знань.

  2. Об’єктивна потреба підвищення ефективності навчання час від часу призводить до оновлення засобів, які використовують в освітньому процесі. Сучасна школа покликана формувати ключові компетентності. Дана публікація відображає у меті уроку їх формування. На жаль етапи уроку і форми роботи не деталізовано тому важко визначити їх цінність.