mail@urok-ua.com

Виховна година “Квест-гра до дня Святого Миколая”

Розказати про доброчинні справи святого Миколая; виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
1493

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Вважаю, що проведення квест-гри “Запалюємо зорі” – це найкращий подарунок до свята, адже такий захід наповнює кожного світлом, дарує незабутні враження, робить нас кращими. Дякую!

  2. Квест – це хороша форма роботи з учнями, що дозволяє ативізувати діяльність дітей, заохотити до пізнання нового. Свято спрямовує ознайомити учнів ще більше з образом Миколая, виховувати добро та милосердя у дітей. В матеріалі використано ігрові методи роботи, завдяки яким учні отримали багато позитивних емоцій, розвивали свої творчі здібності. Усе заплановано якнайкраще. Також мені сподобалась яскрава та святкова презентація, яка дала гарне уявлення дітям про Миколая. Хоча текстового матеріалу на слайдах мало, але ілюстративний підбір дуже вдалий, деякі картинки надзвичайно вражаючі та зворушливі, і точно допоможуть розкрити в учнів найкращі цінності – добро, любов та милосердя. Дякую!