Виховна година: Сторінками журналу «Мандрівка зимовою країною»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година: Сторінками журналу «Мандрівка зимовою країною»
Посада: вихователь
Місце роботи: КНЗ "Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховна година допомагає узагальнити та систематизувати уявлення дітей про красу природи взимку; вчить вихованців працювати в колективі, співпереживати; дотримуватися правил спілкування, розвивати комунікативні вміння, уміння працювати індивідуально та колективно:сприяє згуртуванню колективу, виховує культуру спілкування; розвиває позитивно-емоційне ставлення до пізнання навколишнього, розвиває читацькі уміння і навички; заохочує вихованців до творчості; правильно, виразно читати поетичні твори, зв’язно висловлювати свої думки; збагачувати словниковий запас; робота у даному напрямку
виховує спостережливість, любов до природи, бажання допомагати меншим друзям.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Зима – одна з улюблених пір року для всієї дітвори, адже саме вона приносить в наше життя стільки веселощів та свят, Думаю, що учні гарно відзначились виконуючи завдання творчих груп “Юні літератори” та “Юні художники”, Дякую!

  2. В матеріалі велика увага приділяється привилам техніки безпеки в зимову пору року. Сподобалось також те, що учні матимуть можливість висловлювати власну позицію, дискутуючи один з одним. Актуальними є завдання для роботи в групах.

  3. Виховна година – розроблена на високому рівні. У вигляді усного журналу – вчитель спрямовує учнів обговорити багато аспектів зимової пори. В процесі обговорення, вчитель вдало спрямував учнів до повторення правил техніки безпеки взимку. Ще дуже сподобалася робота “стверджуючої” команди та “заперечуючої” команди – це своєрідна підготовка до вміння вести дискусії з різними аргументами. Велике спасибі колезі за розробку.