Виховний захід для початкової школи “Талант свій подаруєм Україні”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід для початкової школи “Талант свій подаруєм Україні”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід для початкової школи “Талант свій подаруєм Україні” сприятиме виявленню інтересів, захоплень і вподобань дітей та їхніх батьків, виховуванню у школярів почуття любові до свого роду, Батьківщини та бажання примножувати українські традиції.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Повноцінний виховний захід з повним досягненням мети – кожен має чудову можливість проявити себе на патріотичному фоні. Також дуже важливо, що старання дітей були оціненими і винагородженими. Помітно, що сценарій розроблений під конкретний клас, що кожна дитина має своє місце і відповідно свою роль. Дуже гарно підібрані пісні: і частівки , і пісня на мотив “Чунга-Чанга”. Спасибі за хороші ідеї.

  2. Багатий талантами виховний захід пропонує до перегляду Тетяна Володимирівна. Під час презентації кожна дитина розкриває свої можливості. У присутніх складається враження про різносторонні мистецькі, інтелектуальні, музичні здібності малечі і їх батьків. Вишукано підреслено за змістом про талановиту українську націю. Спасибі за цікаву розробку.

  3. Давно хотіла знайти розробку подібного заходу. Дякую автору за легкий для сприйняття матеріал. Сподобалась пісня на мелодію “Чунга-чанга” у новій інтерпритації, частівки, пісні патріотичного спрямування. У класі Тетяни Володимирівни зростають самі таланти, які в майбутньому прославлять Україну. Дякую!

  4. Ідея проведення свята цікава, чітко розкрита в конспекті заходу. Учні мають змогу показати свої творчі здібності , разом з тим педагог не забуває й про патріотичне виховання учнів. Працювати в такому плані потрібно, адже кожній дитині є що показати. Продумана робота з батьками учнів, їх залучено до конкурсів. Дякую за хороший змістовний конспект заходу.