mail@urok-ua.com

Виховний захід “Родинне свято”

Мета: активізувати словник дітей, збагачувати його новими словами, ближче познайомити між собою сім’ї учнів класу; сприяти створенню дружньої класної родини, де б усі здружилися, співпрацювали, щоб зробити шкільне життя дітей змістовнішим, захоплюючим і корисним; спонукати батьків змістовно і всебічно займатися вихованням власних дітей, співпрацювати зі школою; виявляти інтереси, захоплення і вподобання кожної сім’ї, щоб у перспективі успішно використовувати їх в організації навчально-виховної роботи з дітьми; виховувати у школярів почуття любові до батьків, свого роду та бажання примножувати родинні традиції.

 • : Чехута Ольга Петрівна, Чуприна Марія Іванівна
 • : вчителі початкових класів
 • : комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – академічний ліцей № 15" Камянської міської ради
 • - Виховний захід «Родинне свято»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 1.5 з 5)
426

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Сценарій свята розрахований для учнів початкових класів, адже саме в цьому віці формуються уявлення про традиційні стосунки в родині. У розробці вміщено вірші, пісні, гуморески, конкурси, малюнки, пов’язані із родиною, сім’єю. Слова щирої вдячності всім членам родини. Щиро дякую!

 2. Родинні свята – невід*ємна складова навчально-виховного процесу. Цінним є проведення подібних заходів, адже дітям подобається спілкування з родиною, яке в сучасному світі є досить обмеженим. Сподобались різнопланові завдання, хід свята створює позитивну атмосферу. Дякую.

 3. Прекрасне свято, що об*єднує всіх його учасників. Вчитель виховує в учнів гуманність, толерантність, почуття гумору. Дякую за чудові ідеї!

 4. Ваш виховний захід націлений на згуртування учнівського та батьківського колективів; розвиває в учнів почуття обов’язку перед родиною, старшими і молодшими членами сім’ї, вміння слухати й підтримувати мир і злагоду в родині; виховує повагу до усіх членів родини. Дякую!

 5. Який чудовий захід! І гуморекски, і конкурс ерудитів, і Молитва за Маму! Просто теплий захід, який вчить доброму дітей. Бережімо наші родини!