mail@urok-ua.com

Родинне свято “Будьмо знайомі!”

Одним з напрямків виховної роботи є ціннісне ставлення особистості до сім’ї, родини, людей. Родинні свята прищеплюють любов до родини, виховують у дітей шанобливе ставлення до батьків, вчать примножувати сімейні народні традиції, розвивають пізнавальні інтереси, творчі здібності; сприяють зміцненню доброзичливих стосунків у родинах учнів, формують національну свідомість, високу духовність школярів вміння оцінювати власні вчинки.
Родинні свята рекомендую вчителям початкових класів.

Свято «Будьмо знайомі» проводжу у 1 класі, провчившись 50 – 60 днів у школі. Діти повідомляють присутнім чому вже навчилися за цей короткий час, розповідають про свої мрії, розповідають про матусь, бабусь, татусів, дідусів – умільців, демонструють їхні вироби. На святі у родинному колі даємо змогу сказати своє слово кожному, хто бажає. Це родинне свято дає змогу ближче познайомитись із сім’ями першокласників, вивчити інтереси дітей і батьків.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
247

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Із якою любов’ю Ви висвітлюєте особливості кожного члена родини, адже сім’я – це найдорожче, що у дитини є на землі. Як добре, що є тата й мами, дідусі й бабусі, і в кожного із них особлива зовнішність і багатий внутрішній світ, із якими так приємно по-новому познайомитися…