Родинне свято «Працьовита в нас сім’я»

Автор публікації
Автор матеріалу: Родинне свято «Працьовита в нас сім’я»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Родинне свято «Працьовита в нас сім’я»
Мета: розширювати уявлення дітей про сім’ю, родину, родинні стосунки; продовжувати вправляти у чіткій вимові слів під час виконання пісень, виразному декламуванні віршів, емоційно передаючи своє ставлення до їх змісту; розвивати творчі здібності, товариські взаємини, логічне мислення, художній смак, артистичність; виховувати повагу та турботливе ставлення до членів родини, доброзичливе ставлення до дорослих і однолітків.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Погоджуюсь із відгуками колег. Робота з батьками не завжди є легкою, але впевнена, що такий захід об”єднує школу та батьків. Гарно в роботі сказано: “Без сім”ї немає місця на землі”. Сім”єю є не лише рідні люди, а й школа і дане свято переконує в цьому.

  2. Робота з баьками – важлива і не завжди легка. Тому саме такі виховні заходи сприяють зміцненню відносин між школою та батками, та й між батьками і дітьми також. Головне, щоб діти могли відчути підтримку батьків, надійний тил, а батьки були спокійні в тому плані, що у них росте гідна зміна. Як на мене саме це вчительці вдалося дуже добре передати у цьому сценаріі. Дякую.)

  3. Виховний захід проникливий, з вдало підібраними словами для найдорогоцінніших людей на землі. А дітям буде дуже приємно подивитися, на що спроможні їхні рідні, як вони проходять конкурсну програму. Ну і звісно в дечому допомогти. Такі сімейні свята запам ятовуються надовго всім учасникам і пригадуються з теплотою та ніжністю.

  4. Родинні свята – зразок співпраці школи та сім’ї. Для мене вони є найцікавішими, найактуальнішими, мають не лише виховний , а й розвивальний потенціал.Всі члени сім’ї збираються в дружне коло , що позитивно впливає на емоційний стан дитини. Вчитель використовує на святі різні форми роботи.

  5. Дуже цікаве родинне свято, адже до нього залучені усі члени родини – і татусі, і матусі, і бабусі, і дідусі. Є змога не тільки послухати поезії, пісні, байки Глазового, але й самим стати учасниками дійства, а це дуже здружує і родину, і цілий клас – шкільну родину!