super@urok-ua.com

Нетрадиційні батьківські збори (родинне свято) “Будьмо знайомі!” для першокласників.

Автор матеріалу: Нетрадиційні батьківські збори (родинне свято) “Будьмо знайомі!” для першокласників.

Нетрадиційні батьківські збори (родинне свято) “Будьмо знайомі!” для першокласників.
Цей захід дає можливість учням та батькам першокласників познайомитися між собою, представити свої родини, а також здружити батьківський та учнівський колективи.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Гуцова Людмила Олександрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області
  • Сценарій заходу родиного свята
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Після таких нетрадиційних батьківських зборів спілкування вчителя з батьками матиме дружній , щирий, відвертий характер, плідна співпраця родини зі школою забезпечена.Сподобався етап самопрезентації родин та різні творчі форми роботи. Дякую!

  2. Родинне свято цікаве! Для себе виокремила самопрезентацію родин, гру„Татові й мамині справи” (мені здається більше відповідей буде “мама”). Люблю все нестандартне і захоплююся людьми, які готові витрачати свій час і сили для пошуку і обробки подібного матеріалу. Ви молодець! Натхнення Вам!

  3. Насправді, якби такими були більшість батьківських зборів, то і бажання батьків їх відвідувати було вдвічі більшим! Ідея насправді дуже гарна. Найцікавішим, як на мене, є самопрезентація родин, коли батьки мають змогу краще познатимися між собою, гра “татові й мамині справи”, “впізнай свою дитину”, але найбільшою несподіванкою напевно став урок “любові для татусів”.Креативно, цікаво, неординарно!!!

  4. Вперше зустрічаю такі нетрадиційні батьківські збори. Ви молодець! Ви поламали стереотипи про батьківські збори. Дуже цікаво і творчо. Думаю, що вашим батькам і учням сподобалось.

    1. Щиро дякую за коментарі. Дуже приємно. Ваші слова надихають на творчу роботу.