Нетрадиційні батьківські збори (родинне свято) “Будьмо знайомі!” для першокласників.

Автор публікації
Автор матеріалу: Нетрадиційні батьківські збори (родинне свято) “Будьмо знайомі!” для першокласників.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Нетрадиційні батьківські збори (родинне свято) “Будьмо знайомі!” для першокласників.
Цей захід дає можливість учням та батькам першокласників познайомитися між собою, представити свої родини, а також здружити батьківський та учнівський колективи.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Після таких нетрадиційних батьківських зборів спілкування вчителя з батьками матиме дружній , щирий, відвертий характер, плідна співпраця родини зі школою забезпечена.Сподобався етап самопрезентації родин та різні творчі форми роботи. Дякую!

  2. Родинне свято цікаве! Для себе виокремила самопрезентацію родин, гру„Татові й мамині справи” (мені здається більше відповідей буде “мама”). Люблю все нестандартне і захоплююся людьми, які готові витрачати свій час і сили для пошуку і обробки подібного матеріалу. Ви молодець! Натхнення Вам!

  3. Насправді, якби такими були більшість батьківських зборів, то і бажання батьків їх відвідувати було вдвічі більшим! Ідея насправді дуже гарна. Найцікавішим, як на мене, є самопрезентація родин, коли батьки мають змогу краще познатимися між собою, гра “татові й мамині справи”, “впізнай свою дитину”, але найбільшою несподіванкою напевно став урок “любові для татусів”.Креативно, цікаво, неординарно!!!

  4. Вперше зустрічаю такі нетрадиційні батьківські збори. Ви молодець! Ви поламали стереотипи про батьківські збори. Дуже цікаво і творчо. Думаю, що вашим батькам і учням сподобалось.

    1. Щиро дякую за коментарі. Дуже приємно. Ваші слова надихають на творчу роботу.