super@urok-ua.com

Презентація для батьків майбутніх першокласників “Поради батькам майбутніх першокласників”

Автор матеріалу: Презентація для батьків майбутніх першокласників “Поради батькам майбутніх першокласників”

Презентація для батьків майбутніх першокласників “Поради батькам майбутніх першокласників”
презентація створена для використання на батьківських зборах для батьків майбутніх першокласників. Кілька слів щодо перших переживань батьків, три аспекти готовності дитини до школи, що повинен уміти дошкільник, умови успіху майбутніх першокласників.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дана презентація дає повний об’єм інформації для батьків майбутніх першокласників з питання розвитку та підготовленості дітей до школи. Вчитель звернула увагу батьків на що в першу чергу потрібно акцентувати, щоб досягти успіху в майбутньому. Дякую!

  2. За допомогою презентації Олени Миколаївни можна інформувати, заспокоїти, розрадити батьків майбутніх першокласників. А ще передбачливо дати відповіді на хвилюючі запитання. Розробка дієва. Дякую.

  3. Звичайно, що для батьків це дуже хвилюючий момент. Особливо, якщо дитина не відвідувала дитячий садок. Потрібно відпустити, потрібно довірити свою дитину комусь. Часто це батькам дається важкувато. Презентація дуже корисна, дуже змістовна, з чіткими настановами, з доступними визначеннями. Сподіваюся, що вона таки батькам стала у пригоді і розраді.)