super@urok-ua.com

Свято майбутніх першокласників

Автор матеріалу: Свято майбутніх першокласників

Веселе свято для майбутніх першокласників проводиться в школі в День відкритих дверей. Запрошуються діти, які йтимуть до школи і їх батьки.

Вікно перегляду документа

  • : Барвіненко Світлана Олексіївна
  • : вчитель початкових класів
  • : КЗО "Коломійцівська ЗОШ "
  • - Свято майбутніх першокласників
  • : woman
  • : 1
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Перша зустріч дітей зі школою має залишити позитивні емоції, мотивувати на успішне навчання. Реалізацію задумки вчителя вважаю вдалою. Захід відповідає віковим особливостям майбутніх першокласників.

  2. Ви підготували веселе свято для майбутніх першокласників. Такий захід сприятиме подоланню труднощів і остраху перед новим, невідомим. Доречним є використання загадок, пісень, театралізованого дійства за участі казкових героїв. Дякую!

  3. Стати першокласниками – це новий етап у житті дітей, тому тут є головним налаштування учнів на зміни. Вдала ідея із казковими персонажами, які й справді зацікавлюють та створюють святкову й незабутню атмосферу. Дякую!

  4. Перший клас для дитини – це незабутня і важлива подія для самих дітей і їх батьків.Світлана Олексіївна вдало спланувала хід свята.У ході заходу використані казкові персонажі,вірші про школу,танцювальні елементи.Дякую