super@urok-ua.com

Нетрадиційні батьківські збори: Кав’ярня “Батьківська хата” у 6 класі

Автор матеріалу: Нетрадиційні батьківські збори: Кав’ярня “Батьківська хата” у 6 класі

Метою мого заходу було виховувати почуття любові до батьків і моральної відповідальності перед ними,а також розвивати уміння спілкування та формувати естетичні смаки.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ох, яка ж чудова зустріч з батьками!!! Ви, Галина Петрівна, величезна розумничка!!!!!! Так весело і ліричного одночасно!!!!! Молодець!!!!!!

  2. В такій атмосфері спілкуватися вчителю з батьками буде набагато приємніше. Чесно кажучи, вперше бачу таку форму батьківських зборів, це вражає. Думаю, що учасники зборів із задоволенням провели час та обговорили всі найактуальніші питання. Дякую!

  3. Галина Петрівна зацікавлює батьків неординарною формою проведення зборів. Саме на святкові заходи батьків приходить більша кількість. Класний керівник обирає цікаву тематику , враховує особливості класу. Дякую.

  4. На батьківські збори мало схоже, більше на родинне свято, але у кожного вчителя своє бачення і дуже добре, що є такі творчі вчителі, які так нестандартно працюють і, навіть, із звичайних батьківських зборів, можуть зробити свято. Дякую.

  5. Гарна робота, цікава форма проведення, батьки, виконуючи завдання, подумають, як нелегко іх дітям, що навчання- це теж праця, також батьки позмагаються, виконуючи завдання, вчитель – молодець!