Батьківські збори

Запропонований матеріал містить різноманітні анкети, педагогічні ситуації, тести, конкурси родинно-виховного плану для розваги та організації спільного змістовного дозвілля батьків та учнів. Головним призначення даного заходу є узгодження, координація та інтеграція зусиль школи та родини у створенні умов для розвитку духовно багатої, морально чистої особистості дитини, а також створенню передумов для подальшої спільної діяльності школи та родини. Рекомендовано для вчителів початкових класів. Його можуть використовувати також батьки.

  • : Марченко Галина Петрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Криворізький НВК №18
  • Батьківські збори
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Збори- свято, цікава форма проведення, яка ставить собі за мету в дружній , невимушеній атмосфері, спілкування між батьками, дітьми та вчителем, ось який трикутник виходить.Творчий вчитель завжди знаходить можливість відійти від загальноприйнятих шаблонів.Дякую.

  2. Дуже гарний корисний практичніий матеріал, що стане у нагоді будь-якому класному керівнику, підібрано цікаві вправи і індивідуальні, і колективні, цікаві тести, інтерактивні вправи, поради батькам.