mail@urok-ua.com

Виховний захід – квест “Я вивчаю Україну”

Розширити та уточнити знання учнів про Україну та державні і народні символи; сприяти формуванню національної свідомості, критичного мислення та прагнення бути свідомим громадянином України; ознайомити з життєвим і творчим шляхом великого педагога В. О. Сухомлинського; збагачувати словниковий запас учнів; формувати пізнавальний інтерес; виховувати патріотичні почуття та почуття любові до своєї Батьківщини. Розвивати пам’ять, творчі здібності.

Презентація до заходу №1

Презентація до заходу №2

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
133

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мені дуже сподобалася ця розробка. А скільки зібрано, опрацьовано, вивчено матеріалу. Захід виховує патріотичні почуття.Кожна зупинка квесту, а їх сім, є особливою, творчою, цікавою. З Вашого дозволу деякі елементи квесту використаю у своїй роботі. Дякую.

  2. Надзвичайно! Все продумано до дрібниць. Охоплено багато інформації (по всіх семи зупинках), зроблено багато роботи дітьми: і складання карти, і позначення маршруту, і встановлення відповідності, і кросворд, і вірші, інформація про славетних українців – це щось!!! Які вони у вас молодці!!!

  3. Дякую за розробку квесту. Використання народознавчого матеріалу у виховному процесі початкової школи дає потужний старт для становлення у майбутньому справжніх громадян та патріотів рідного краю.

  4. Цікавий виховний захід з продуманим сценарієм: 7 зупинок, на кожній з яких діти дізнаються нове про Україну. А саме про природні чудеса країни, їх символи, відомих людей.

  5. Виховний захід формує в учнів пізнавальні інтереси. Кожна зупинка квесту є цікавою. Матеріали для заняття вдало підібрано: від пісенного супроводу і завдань, аж до оформлення презентації. Дякую!