mail@urok-ua.com

Виховний захід – квест “Я вивчаю Україну”

Розширити та уточнити знання учнів про Україну та державні і народні символи; сприяти формуванню національної свідомості, критичного мислення та прагнення бути свідомим громадянином України; ознайомити з життєвим і творчим шляхом великого педагога В. О. Сухомлинського; збагачувати словниковий запас учнів; формувати пізнавальний інтерес; виховувати патріотичні почуття та почуття любові до своєї Батьківщини. Розвивати пам’ять, творчі здібності.

Вікно перегляду документа

Презентація до заходу №1

Вікно перегляду презентації

Презентація до заходу №2

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Засобами ігрової діяльності школярі шукають оригінальні рішення. І тут нам на допомогу приходить пригодницька гра, сучасний метод стимулювання і мотивації навчання – квест. Під час квесту учні проходять цікаві завдання для закріплення знань про Україну, державні символи і народні обреги. І, як завжди, в поміч додані презентації до заходу. Дякую. Використаю.

  2. Захід захоплює насиченістю матеріалу. Ваші ідеї можуть запозичити також класні керівники 5-7 класів, адже основа матеріалу є значною. Проведена робота виховує патріотичні почуття в школярів.

  3. Мені дуже сподобалася ця розробка. А скільки зібрано, опрацьовано, вивчено матеріалу. Захід виховує патріотичні почуття.Кожна зупинка квесту, а їх сім, є особливою, творчою, цікавою. З Вашого дозволу деякі елементи квесту використаю у своїй роботі. Дякую.

  4. Надзвичайно! Все продумано до дрібниць. Охоплено багато інформації (по всіх семи зупинках), зроблено багато роботи дітьми: і складання карти, і позначення маршруту, і встановлення відповідності, і кросворд, і вірші, інформація про славетних українців – це щось!!! Які вони у вас молодці!!!

  5. Дякую за розробку квесту. Використання народознавчого матеріалу у виховному процесі початкової школи дає потужний старт для становлення у майбутньому справжніх громадян та патріотів рідного краю.

  6. Цікавий виховний захід з продуманим сценарієм: 7 зупинок, на кожній з яких діти дізнаються нове про Україну. А саме про природні чудеса країни, їх символи, відомих людей.

  7. Виховний захід формує в учнів пізнавальні інтереси. Кожна зупинка квесту є цікавою. Матеріали для заняття вдало підібрано: від пісенного супроводу і завдань, аж до оформлення презентації. Дякую!