mail@urok-ua.com

Виховний захід “Моє село – земля моїх батьків” для початкових класів

Виховний захід “Моє село – земля моїх батьків” для початкових класів
Рідний край! Починається він із батьківського порога , стежини до хати, що ніжно стелиться в садочку. А ще він починається із маминої пісні колискової. Для кожної людини найдорожчий той край, де вона народилася, звідки пішла у світ. Для усіх нас найдорожче, найкраще у світі наше рідне село. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть і працюють наші батьки. Тут корінь нашого славного роду українського. Даний виховний захід має за мету Розширити кругозір учнів про рідний край, рідне село. Ознайомити дітей з історією свого села. Розвивати інтерес до пізнання духовної спадщини свого народу. Виховувати у дітей почуття патріотизму, любов до рідного краю.

 • : Скиба Тетяна Павлівна, Сивокінь Раїса Іванівна
 • : вчителі початкових класів
 • : Височинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Марківської райдержадміністрації Луганської облас ті
 • Виховний захід Моє село
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
758

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Кожен із нас має цінувати найдорожче – сім*ю, домівку, рідний край. Мені сподобався Ваш захід. Зі світлин зрозуміло, що роботу було проведено. Ви можете пишатися тим, що у Вашій школі є учні, які палко люблять рідний край, пишуть вірші про красу , що нас оточує.

 2. У початковій школі дуже важливо виховувати у дітей інтерес до історії свого народу, любов до рідного краю, дбайливе ставлення до природи. Цей виховний захід сприяв вихованню моральних якостей, збагачення дітей знаннями про рідний край.Взяла собі в скарбничку)

 3. Дуже важливо знати своє коріння, цінувати землю, де ти народився. І головне, ким би ти не став у майбутньому, цього не цуратися. Матеріал дуже цікавий, пізнавальний. Можливо трохи важкуватий для малих дітей, бо багато історії, але розбавлений піснями, доступними віршами і особливо мені сподобався момент із Золотою Рибкою. В цілому – душевне родинне свято.

 4. По-перше, висловлюю щиру вдячність за розробку настільки патріотичного заходу. Люблю, коли звертають увагу на рідне місто / село, на його історію, звичаї та обряди. По-друге, сподобалось у розробці виховного заходу Моє село – земля моїх батьків” абсолютно все. Виділені прізвища відомих лбдей, які прославили своє ім”я та ім”я свого села. Дякую.