mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Сила слова”

Виховний захід на тему “Сила слова”
Під час виховного заходу діти дізнаються, яку силу має слово, як воно впливає на оточуючих.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

  • : Карпенко Світлана Михайлівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Гожулівський НВК
  • Виховний захід Сила слова
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже сподобався Ваш захід, аж хочеться запозичити ідеї із Вашої роботи. “Слово – не горобець” – родзинка цього заходу. Обов”язково пораджу колегам використати Ваше напрацювання. Дякую!

  2. Я також стала прихильницею практикуму “Слово не горобець”. Усі наші рішення мають бути виваженими, тому щоб висловитись, потрібно збагнути про результат сказаного. Слово – це сила, і її ми вбачаємо у творчій спадщині митців слова, які формують наші погляди на життя, збагачують наш внутрішній світ . Дякую!

  3. В ході заходу учні набули знання про силу слова, взаємодії солі з водою в практичній частині,це досить цікавий та повчальний прийом.Розробка цікава,методично- правильно побудована.

  4. Мені сподобалась практична частина “Слово не горобець”, даний прийом буде цікавим не лише дітям, а й дорослим. Обов*язково скористаюсь цікавою методичною знахідкою. Перегляд фрагменту фільму ще більше підсилює результативність уроку.

  5. Дуже- дуже сподобався Практикум «Слово не горобець» ((із книги Пегі Дж. Дженкінс «Виховання духовності у дітей»). Саме такого роду вправи дають змогу впливати на свідомість дитини, краще оказати, що добре, а що ні. Перегляд відеофрагментів, дидактичні ігри роблять захід цікавим.