mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Сила слова”

Виховний захід на тему “Сила слова”
Під час виховного заходу діти дізнаються, яку силу має слово, як воно впливає на оточуючих.

Виховний захід

 • : Карпенко Світлана Михайлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Гожулівський НВК
 • Виховний захід Сила слова
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
300

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Дуже сподобався Ваш захід, аж хочеться запозичити ідеї із Вашої роботи. “Слово – не горобець” – родзинка цього заходу. Обов”язково пораджу колегам використати Ваше напрацювання. Дякую!

 2. Я також стала прихильницею практикуму “Слово не горобець”. Усі наші рішення мають бути виваженими, тому щоб висловитись, потрібно збагнути про результат сказаного. Слово – це сила, і її ми вбачаємо у творчій спадщині митців слова, які формують наші погляди на життя, збагачують наш внутрішній світ . Дякую!

 3. В ході заходу учні набули знання про силу слова, взаємодії солі з водою в практичній частині,це досить цікавий та повчальний прийом.Розробка цікава,методично- правильно побудована.

 4. Мені сподобалась практична частина “Слово не горобець”, даний прийом буде цікавим не лише дітям, а й дорослим. Обов*язково скористаюсь цікавою методичною знахідкою. Перегляд фрагменту фільму ще більше підсилює результативність уроку.

 5. Дуже- дуже сподобався Практикум «Слово не горобець» ((із книги Пегі Дж. Дженкінс «Виховання духовності у дітей»). Саме такого роду вправи дають змогу впливати на свідомість дитини, краще оказати, що добре, а що ні. Перегляд відеофрагментів, дидактичні ігри роблять захід цікавим.