super@urok-ua.com

Виховний захід про доброту

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід про доброту
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Мельниківський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує виховну годину на тему «Доброта – краса людської душі», метою якої є ознайомлення учнів з поняттями доброти, честі, справедливості, формування ввічливості, милосердя, любові та поваги до ближнього. Програма заняття включає в себе:

  1. Позитивні вислови про доброту.
  2. Ритуальні активності з використанням костюмів і символічних предметів.
  3. Виступи учнів з віршами та інсценізаціями.
  4. Обговорення доброти через призму творчості В.О. Сухомлинського.
  5. Виконання пісень і танців на тему доброти.

Основні акценти заняття – розвиток творчої уяви, мислення, почуття людської гідності та бажання духовно вдосконалюватися. Присутні висвітлюють важливість доброти у світі, її роль у формуванні особистості та здатність змінювати світ на краще.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Зараз ми бачимо , що наше суспільство хворе на бездушність, відсутність гуманізму ( події в Санжарах, Тернопільщині і т.д.). Це наша вина, що не сформували в народу людське відношення до своїх же співвітчизників. Треба виправляти ці помилки та прогалини . Ця розробка нам допоможе

  2. Захід має актуальну на сьогоднішній день тему – виховання людини. Ви розкриваєте великий потенціал виховного значення казок, оповідань за творами Сухомлинського. І на прикладі цих поезій доносите до свідомості учнів, що доброта – це краса людської душі. Бо, як говорить приказка, добро посієш – добро пожнеш. Дякую.

  3. Як кажуть ще: “Доброта та милосердя – два людських крила”. Як би було добре, якби усі люди мали такі крила, які освітлювали би кожен день, наше майбутнє. Дякую за чудовий захід, який навчає проявляти добро.

  4. Ваш виховний захід спрямований на виховання у дітей доброти, доброзичливого ставлення до оточуючих та навколишнього світу, усвідомлення ними моральних цінностей, бажання бути добротворцями. Дякую!

  5. Як кажуть: “Справжнього очима не побачиш”. Справді, не побачиш, а відчуєш. Адже справжньою є краса людської душі, яка проявляється у милосерді, співчутті, щирості й розумінні, про що й Ваш захід. Дякую!