mail@urok-ua.com

Виховний захід про доброту

З кожним днем черствіють людські душі.Десь дівається людська порядність, доброта, милосердя, толерантність.Тому вчитель повинен постійно працювати, щоб в першу чергу виховати людину., яка своїм прикладом буде виховувати інших.

 • : Білоус Ольга Іванівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Мельниківський НВК
 • - Виховний захід про доброту
 • : woman
 • : 3
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
708

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Захід має актуальну на сьогоднішній день тему – виховання людини. Ви розкриваєте великий потенціал виховного значення казок, оповідань за творами Сухомлинського. І на прикладі цих поезій доносите до свідомості учнів, що доброта – це краса людської душі. Бо, як говорить приказка, добро посієш – добро пожнеш. Дякую.

 2. Як кажуть ще: “Доброта та милосердя – два людських крила”. Як би було добре, якби усі люди мали такі крила, які освітлювали би кожен день, наше майбутнє. Дякую за чудовий захід, який навчає проявляти добро.

 3. Ваш виховний захід спрямований на виховання у дітей доброти, доброзичливого ставлення до оточуючих та навколишнього світу, усвідомлення ними моральних цінностей, бажання бути добротворцями. Дякую!

 4. Як кажуть: “Справжнього очима не побачиш”. Справді, не побачиш, а відчуєш. Адже справжньою є краса людської душі, яка проявляється у милосерді, співчутті, щирості й розумінні, про що й Ваш захід. Дякую!