mail@urok-ua.com

Використання ігрових завдань на уроках інформатики у початковій школі

Використання ігрових завдань на уроках інформатики у початковій школі
Бурхливий розвиток нових інформаційних технологій і впровадження їх у всьому світі наклали сьогодні певний відбиток на розвиток особистості сучасної дитини. Використання комп’ютера в початковій школі вимагає орієнтування на ігрові форми, на роботу з програмним забезпеченням ігрового й навчально-тренувального характеру. Адже ігрова навчальна діяльність є дуже привабливою для молодших школярів. І тому використання ігрових завдань на уроках інформатики у початковій школі є необхідним.

Презентації

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
195

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Тетяна Петрівна пропонує корисні та потрібні для роботи вчителя презентації, адже готовий ігровий матеріал значно скорочує час для підготовки над уроком, допомагає урізноманітнити роботу на уроці.Діти і граються, і навчаються одночасно.

  2. Використання ігрових технологій у навчально- виховному процесі є необхідністю , особливо для учнів початкової школи. Гра дозволяє зробити урок цікавим, нестандартним, особливим. Використовуючи яскраві слайди, учитель інформатики доносить нову інформацію, сприяє практичному застосуванню знань. Дітям це цікаво. Дякую.