mail@urok-ua.com

Використання ігрових завдань на уроках інформатики у початковій школі

Використання ігрових завдань на уроках інформатики у початковій школі
Бурхливий розвиток нових інформаційних технологій і впровадження їх у всьому світі наклали сьогодні певний відбиток на розвиток особистості сучасної дитини. Використання комп’ютера в початковій школі вимагає орієнтування на ігрові форми, на роботу з програмним забезпеченням ігрового й навчально-тренувального характеру. Адже ігрова навчальна діяльність є дуже привабливою для молодших школярів. І тому використання ігрових завдань на уроках інформатики у початковій школі є необхідним.

Презентації

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Використання ігрових ситуацій на уроках, підвищує інтерес до предмета. ГРА повинна бути пропагандою інтерактивного навчання. Але як і в будь-якій справі, не повинно бути перебору. Дуже змістовно, креативно та цікаво. Творчих Вам успіхів!

  2. Тетяна Петрівна пропонує корисні та потрібні для роботи вчителя презентації, адже готовий ігровий матеріал значно скорочує час для підготовки над уроком, допомагає урізноманітнити роботу на уроці.Діти і граються, і навчаються одночасно.

    1. Дякую. Ігрова навчальна діяльність дійсно є дуже привабливою для молодших школярів. І тому використання ігрових завдань на уроках інформатики у початковій школі є необхідним.

  3. Використання ігрових технологій у навчально- виховному процесі є необхідністю , особливо для учнів початкової школи. Гра дозволяє зробити урок цікавим, нестандартним, особливим. Використовуючи яскраві слайди, учитель інформатики доносить нову інформацію, сприяє практичному застосуванню знань. Дітям це цікаво. Дякую.