super@urok-ua.com

Вікторина на тему : “Зима” для першого класу

Автор матеріалу: Вікторина на тему : “Зима” для першого класу

Вікторина на тему : “Зима” для першого класу
Презентація розширить знання учнів про зиму,розвиватиме кмітливість, мислення,увагу, виховуватиме терпіння ,повагу до інших учасників гри.

Вікно перегляду презентації

  • : Винник Валентина Миколаївна
  • : Вихователь ГПД
  • : Олександрівська філія КЗ"Олександрівське НВО №1"
  • Презентація Вікторина про Зиму
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вікторина ” Зима ” створена у формі презентації, де узагальнюються знання першокласників з теми. Ігри спонукають учнів до активної праці. На мою думку, потрібно попрацювати над оформленням слайдів. Дякую.

  2. Вікторина відповідає віковим особливостям школярів та обраній тематиці. Опрацювавши всі питання,діти виростуть кмітливими та розумними.Доцільним є використання гри, що знімає емоційне напруження. Дякую!

  3. Коротенька, не затягнута в часі вікторина для першого класу. Завдання для школярів посильні. Впевнена, що учням найбільше емоцій принесла динамічна, жвава гра “Мороз, ожеледиця, сніг”.

  4. Презентація продумана і чітка. Проте є зауваження до оформлення, на такому фоні погано видно текст(потрібно вставити “подложку”), для чого текст загадок вставляти у слайд, краще їх зачитувати – на екрані з”явиться правильна відповідь+обов”язково картинка. Можна додати завдання про те, як зимою одягатися, які небезпеки чатують на дітей і дорослих? як тваринки зимують?(дуже коротенько). Успіху вам!

  5. Цікава презентація з теми “Зима”. Узагальнює знання дітей з поданої проблеми, розширює можливості учнів використовувати раніше набуті знання через ряд добре продуваних ігор, типу “Відгадай загадку – підкажи словечко”, “Буває – не буває” і подібні. Сама презентація захоплює малюків і глибоко закарбовується в їх пам’яті. Дякую.