Виступ на занятті школи професійної майстерності «Реалізація педагогічних ідей К. Д. Ушинського в освіті сьогодення»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виступ на занятті школи професійної майстерності «Реалізація педагогічних ідей К. Д. Ушинського в освіті сьогодення»
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У поданій статті розкрито шляхи формування ключових компетентностей школярів на уроках біології та в позаурочний час. Матеріал містить різноманітні форми та методи роботи, які можна використовувати під час проведення різних етапів уроку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Анна Миколаївна ділиться досвідом роботи з питань формування предметних компетентностей. Учитель розвиває творчий потенціал у кожному учневі та навчає працювати креативно та самостійно. Дякую.

  2. Дуже грунтовна робота як у теоретичному , так і практичному плані .Сподобалась серія завдань “Дивуй!”, бо такі відомості уже на початку уроку зацікавлюють дітей, спонукають їх до активної роботи на заняттях

  3. Запропоновані Вами елементи ефективних технологій навчання на уроках біології спрямовані на розвиток творчого мислення, комунікації. Дійсно, велике значення для розвитку життєвих компетентностей учнів має впровадження інноваційних, ігрових технологій. Дякую!