З досвіду роботи “Використання ІКТ на уроках зарубіжної літератури”

Автор публікації
Автор матеріалу: З досвіду роботи “Використання ІКТ на уроках зарубіжної літератури”
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Тулиголівська ЗОШ І -ІІІст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Потреби сучасного життя зумовлюють пошуки нових форм організації навчально-виховного процесу, зокрема і уроків зарубіжної літератури.

Використання комп’ютерних технологій і Інтернету є одним із інноваційних засобів вивчення літератури, який дозволяє стимулювати інтерес учнів до художніх творів і вивільнити чимало часу для творчої співпраці учителя і учнів.
Не можна залишатися вчорашнім учителем завтрашньої школи!!!

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Щиро дякую Вам за корисну публікацію. Ваші матеріали допоможуть колегам зробити свої уроки ще цікавішими та якіснішими. Вже завантажила Вашу роботу, тож дякую за актуальний матеріал!

  2. Цілком згодна, що урок з використанням мультимедійних засобів слід поєднувати з іншими традиційними і інноваційними методами – створювати новий, якісний, сучасний інтегрований урок. Нові інформаційні технології відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, дають нові можливості для творчості. Це дає можливість зацікавити учнів, зробити урок захопливим, яскравим, емоційно-насиченим та сприяє ефективнішому навчанню школярів. Тож не зупиняйтеся на досягнутому і продовжуйте самовдосконалюватися! Успіхів!