super@urok-ua.com

Закріплення звукового значення букви Бб. Робота над усвідомленням учнями лексичного значення слова. Читання тексту «Білки». Вибіркове читання. Вивчення скоромовки

Автор публікації
Автор матеріалу: Закріплення звукового значення букви Бб. Робота над усвідомленням учнями лексичного значення слова. Читання тексту «Білк...
Посада: Учитель початкових класів
Місце роботи: Філія "Устинівська ЗШ І-ІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок навчання грамоти за темою: «Закріплення звукового значення букви Бб. Робота над усвідомленням учнями лексичного значення слова. Читання тексту «Білки». Вибіркове читання. Вивчення скоромовки» розроблений відповідно до змісту програми та навчальним планом з навчання грамоти в 1 класі.
Тип уроку: комбінований урок
Форма: урок-подорож.
У даному уроці використані елементи сучасних педагогічних технологій:
– здоров’язберігаючі (фіз. хвилинки, зміна видів діяльності);
– особистісно-орієнтовані (індивідуальне читання, самостійне читання; читання в парах
– ігрові (частково урок побудований у формі гри – подорожі).
На даному уроці простежуються міжпредметні зв’язки з природознавством.
Реалізуються такі принципи: доступність, наочність, спрямованість на комплексне рішення завдань. Принцип систематичності і послідовності реалізується через переходи від простого до складного.
ІКТ використовується на всіх етапах уроку, як засіб наочності разом зі словом, тобто словесні і наочні методи виступають у дидактичному єдності.
ІКТ використовувалися також в процесі підготовки до уроку як засіб отримання інформації і наочного матеріалу. Наочний матеріал оформлений у вигляді презентації в Рower Point.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель надає великого значення розвивальним вправам, які допомагають якісно формувати навичку читання. Присутні різні форми роботи. Під час уроку змінюються види навчальної діяльності. Використовуються технічні засоби навчання.