Засідання школи молодого педагога “Самопізнання – це шлях до успіху в житті”

Автор публікації
Автор матеріалу: Засідання школи молодого педагога “Самопізнання – це шлях до успіху в житті”
Посада: викладач географії та біології
Місце роботи: Професійно-технічне училище №36 смт Новгородка

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Кожна людина, яка починає свій шлях, стикається з труднощами, проблемами, тому, що не має досвіду. Становлення педагога відбувається важче, складніше, ніж у представників інших професій, тому, що педагогічна освіта не гарантує успіху педагогу-початківцю. А. Макаренко писав: «Необхідні синтез наукових знань, методичної майстерності і особистих якостей педагога, вміле оволодіння педагогічною технікою і передовим педагогічним досвідом». Велику роль у становленні молодого освітянина відіграють заняття у школі молодого педагога. Вашій увазі пропонується засідання на тему «Самопізнання – це шлях до успіху в житті». Захід насичений різноманітними інтерактивними вправами, зміст яких сприяє розвитку самопізнання, творчості, креативності учасників, і як наслідок, сприяє формуванню їх професійних компетентностей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Таку розробку іноді корисно переглядати не тільки молодим педагогам, а і досвіченим, адже іноді нам, досвідченим, є чому навчитись від молоді. Сподобались завдання, які пропонує Оксана Петрівна: “Друдли”, “Все в твоїх руках”, “Відповідність”. Дякую за розробку.

  2. Потрібно створити умови для адаптації молодих спеціалістів у педагогічному колективі, сприяти самопізнанню своїх особливостей професійної спрямованості, створенню умов для їх професійного зростання, розкриттю творчого потенціалу та компетентності.Саме цієї мети, на мою думку, автор роботи і досягла.