mail@urok-ua.com

ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ УРОКІВ, ВИХОВНИХ ГОДИН ДЛЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

В умовах модернізації освіти особливу актуальність набуває проблема створення оптимальних умов для розвитку, виховання і навчання осіб з порушеннями інтелектуального розвитку, що відповідають тенденціям реформування освіти на шляху до її відкритості, демократичності та доступності для всіх категорій населення країни, а також із введенням в освітнє середовище інноваційних технологій.
Проблема навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку стає актуальною у зв’язку зі значним збільшенням чисельності даної групи в суспільстві з одного боку, а з іншого, з’являються новими можливостями для їх адаптації в суспільстві. Як соціальна група в суспільстві такі діти потребують, головним чином, у створенні реальних умов для отримання якісної освіти, починаючи зі школи, і далі отриманні професійної освіти з подальшим працевлаштуванням і адаптацією у суспільстві. У соціальній державі право на гідне життя і вільний розвиток гарантується кожному незалежно від його здатності працювати, брати участь у суспільно важливій праці.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *