Збірка власних авторських віршів і казок для дітей шкільного віку “Купалася веселочка в ставочку”

Збірка власних авторських віршів і казок для дітей шкільного віку “Купалася веселочка в ставочку”
Вірші та казки вчать доброті, дружбі, любові до рідного краю, вмінню бути корисним, миролюбності. Можна використовувати на виховних годинах. Сподіваюся, що Вам і Вашим дітям мої роботи сподобаються.

Вікно перегляду документа

 • : Дмитрієва Світлана Анатоліївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1
 • Збірка власних авторських віршів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Із задоволенням прочитала авторські вірші та казки Дмитрієвої С.А. Впевнена, що учні Світлани Анатоліївни творчо та креативно виконують завдання з літературного читання. Тексти прості (у хорошому значенні цього слова), пізнавальні, повчальні. Зичу творчого натхнення!

 2. Недарма говорять, що геніальність у простоті. Ваші роботи прості, ніжні, часом навіть трепетні. Це саме те, що потрібно для сучасної дітлашні, яка так переобтяжена різною інформацією. А ваші віршики і казочки проникають у душу, викликають почуття доброти, співпереживання, закликають допомагати людям. Це так важливо!

 3. Світлана Анатоліївна!Ви творча,креативна людина і цьому підтвердження ваша збірка.Дуже користні матеріали не лише для виховної години, а я на уроках в початкових класах

 4. Завжди вражають своїм талантом такі творчі люди як Світлана Анатоліївна. Вірші наповнені добром, духовністю. Використати можна на будь-якому уроці. Збірка заслуговує на увагу широкої аудиторії читачів. Творчої наснаги Вам!

 5. Світлано Анатоліївно, ваша публікація – це виклик творчості. Чарівні вірші, ще кращі казки. Вам слід надсилати свої роботи в періодичні видання. Успіху Вам і невичерпного таланту!

 6. Власні вірші й казки!!! Що може бути ще прекраснішим!? Оцінювати твори не стану, бо вони досконалі. А те, що Ви готові поділитися подібним матеріалом, виставити його у вільний доступ – багато говорить про Вас як про вчителя. А зміст творів справді відповідає написаному в анотації. Дякую!!!

 7. Такі добрі і світлі вірші, які вчать любити природу, любити людей, пробуджують дитячий інтелект і допомагають становленню дитячої духовності.Ось такі твори потрібно включати до шкільної програми.
  Дякую, Світлано Анатоліївно! Удачі і творчого натхнення вам.