Авторська розробка для учителів початкових класів на тему «Фрагменти уроків математики з використанням прийомів маніпуляції з предметами»

Автор публікації
Автор матеріалу: Авторська розробка для учителів початкових класів на тему «Фрагменти уроків математики з використанням прийомів маніпуля...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал сприятиме поглибленню та закріпленню програмових питань, вмінню аналізувати, порівнювати, узагальнювати, виявляти кмітливість і винахідливість, розвивати дрібну моторику кисті рук, підвищувати інтерес до знань.сприяти поглибленню та закріпленню програмових питань, вмінню аналізувати, порівнювати, узагальнювати, виявляти кмітливість і винахідливість, розвивати дрібну моторику кисті рук, підвищувати інтерес до знань.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Використовуючи прийом маніпуляції, учитель через гру розвиває математичні компетентності учнів та підвищує інтерес до навчання. Я переконана, що ця авторська розробка допоможе в роботі вчителям початкових класів. Дякую.

  2. У запропонованій роботі показано, як прийоми маніпуляції з предметами можна використовувати в процесі розвитку логіко-математичних уявлень через ігрову діяльність.Також маніпуляції з дрібними предметами розвивають дрібну моторику, тренують пам’ять, учні пізнають основи геометрії. Діти вчаться міркувати. Дякую.