Бесіда з батьками про безпеку дитини в Інтернеті

Автор публікації
Автор матеріалу: Бесіда з батьками про безпеку дитини в Інтернеті
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Краматорський НВК (ЗОШ №6 – ДНЗ)

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

До Міжнародного дня безпечного Інтернету автор пропонує бесіду для батьківських зборів. Матеріал розрахований на батьків учнів з 1 до 11 класу. Націлений на роз’яснення небезпек та попередження негативного впливу мережевого простору на дитину. Пропонується системи простих запобіжних заходів та загально-побутових правил, що упереджує неконтрольований вплив щоденного мережевого селфінгу учнів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цей матеріал є дуже необхідним для використання, тому що такі питання є нагальними і потребують значної пильності. Як класний керівник я проводжу бесіди з батьками учнів про безпеку дитини в Інтернеті, але тут також подано багато актуальної інформації та корисні посилання. Дякую!

  2. На сьогодні, учнівська молодь має доступ до багатьох сайтів безпечного Інтернету.Тому такі бесіди для батьків просто необхідні. Дуже добре, що матеріал розрахований на батьків учнів з 1 до 11 класу. Це є своєрідним роз’ясненням небезпек та попередження негативного впливу Інтернету на дитину. Дякую, використаю у своїй роботі з батьками.