Сценарій позакласного заходу: Соціальний водевіль у п’ятьох діях «Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про сидіння в інтернеті»

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій позакласного заходу: Соціальний водевіль у п’ятьох діях «Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про сидін...
Посада: Викладач української мови
Місце роботи: Політехнічний коледж ДВНЗ "Криворізький національний університет"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Позакласний захід розширює знання студентів про історію виникнення та можливості всесвітньої мережі, розкриває позитивні і негативні сторони Інтернету, сприяє обізнаності студентів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Роздуми про шкоду та користь всесвітньої павутини представлені у вигляді соціального водевілю у п’ятьох діях, відеоматеріалів. Під час проведення таких цікавих інтерактивних заходів Ви, в першу чергу, виховуєте культуру користувача Інтернету. Дякую!

  2. Соціальні мережі дають нам доступ до отримання інформації, але дуже часто ми навіть і не замислюємось скільки шкоди несе Інтернет, особливо коли йде мова про небезпечні ігри. Дякую за порушення важливої теми!

  3. Назва Вашого заходу одразу зацікавлює. Робота актуальна. Добре, що в учнів є можливість зрозуміти користь та шкоду мережі Інтернет. Дякую за хороші ідеї!