mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури у 5 класі Галина Малик. Коротко про письменницю. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» – повість-казка сучасної дитячої письменниці. ТЛ: повість-казка

На уроці діти познайомляться із життєвим і творчим шляхом Галини Малик, повістю-казкою «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», розвивають вміння виразно читати повість-казку, формулювати і вільно висловлювати свої думки, логічно мислити; сприяти вихованню почуття відповідальності за власні вчинки, дбайливого ставлення до свого життя та життя інших людей.
Методи, прийоми і форми роботи: бесіда, ілюстрації, «Мозковий штурм», слово вчителя, робота зі словником, рольова гра «Я – герой казки», гра «Бюро знахідок»

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
1940

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Методично вірно складений урок. Вчитель вдало обрала форми та методи роботи. Гадаю,що урок був для учнів цікавим. Шкода, що Ви не представили результати міні-проекту “Я-художник” , було б цікаво поглянути на роботи учнів.

  2. Cподобалась “Палітра емоцій”, самоналаштування, “Казкове коло”. Осмислення нового матеріалу відбувається через діалог – “Учитель -учень”. Перевірка домашнього завдання відбувається нетрадиційно , в другій половині уроку, носить диференційований характер.