super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 5 класу на тему Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі» – пригодницька повість сучасної письменниці про мандрівку історичними місцями України. (у форматі перевернутий урок)

Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 5 класу на тему Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі» – пригодницька по...

Готуючись до уроку з української літератури в 5 класі «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк, зіткнулася з проблемою відсутності в підручнику матеріалу до теми (підручник Л.Т.Коваленко, Київ, Видавничий дім «Освіта», 2013 рік). Тому вирішила застосувати технологію «Перевернене навчання».

Підготувавши для учнів матеріали для самостійного опрацювання, розмістила їх в Інтернет-ресурсах.

Для роботи в класі підібрала методи, прийоми, спрямовані на виконання практичних завдань.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже рідко зустрічала уроки в перевернутому форматі.Але,опрацювавши цей конспект уроку,прийшла до висновку,що така структура уроку привчає дітей до уважності.Школярі вчаться аналізувати,доводити,висловлювати думки,наводити аргументи.Тоді й варто еспериментувати! Дякую

  2. Конспект уроку цікавий, але мені б дуже хотілося ознайомитися ще з підготовленим Вами матеріалом в Інтернет – ресурсах. Перевернуте навчання – це дещо складна методика для учнів 5 класу. Хоча все залежить від самих учнів. Я, наприклад, робила учням ксерокопії і роздавала, бо була впевнена, що не всі будуть шукати та читати в Інтернеті. Хоча це досить затратно , коли у Вас клас принамні з 10 учнів. Загалом урок сподобався. Дякую.