mail@urok-ua.com

Конспект уроку з читання. Літературна творчість сучасної письменниці і поетеси Мар’яни Савки. Поезія Мар’яни Савки. Презентація до уроку

Цифровий ресурс розкриває зміст теми: «Коло читання. Нові автори, їхні твори та робота з ними». Він включає в себе презентацію та розробку уроків. Презентація охоплює: біографію та портрети нових письменників та поетів; популяризацію їхніх книг; рекомендовані твори для вивчення у 2 класі та різні форми роботи з цими творами. В розробках до уроків показано, як цю презентацію можна використати в навчальному процесі.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
368

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Обрані форми , прийоми навчання сприяють формуванню критичного мислення школярів. Здійснюється зростання пізнавальної активності , учні мають добре розвинені комунікативні навички.Презентація гарно унаочнює урок.

  2. Конспект даного уроку – знахідка для вчителів. Світлана Миколаївна зробила його дуже цікавим , незвичайним. Найбільше сподобалися “Чистомовка”, гра “Стань поетом”, фонетична зарядка. Урок змістовний, враховано вікові особливості учнів. Дякую.