mail@urok-ua.com

Конспект уроку з читання. Літературна творчість сучасної письменниці і поетеси Мар’яни Савки. Поезія Мар’яни Савки. Презентація до уроку

Цифровий ресурс розкриває зміст теми: «Коло читання. Нові автори, їхні твори та робота з ними». Він включає в себе презентацію та розробку уроків. Презентація охоплює: біографію та портрети нових письменників та поетів; популяризацію їхніх книг; рекомендовані твори для вивчення у 2 класі та різні форми роботи з цими творами. В розробках до уроків показано, як цю презентацію можна використати в навчальному процесі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Методично правильно побудований урок засвоєння нових знань, умінь і навичок. Якісна, цікава, естетична презентація, яка логічно та послідовно знайомить учнів із творчістю сучасної талановитої письменниці М.Савки. Дякую.

  2. Обрані форми , прийоми навчання сприяють формуванню критичного мислення школярів. Здійснюється зростання пізнавальної активності , учні мають добре розвинені комунікативні навички.Презентація гарно унаочнює урок.

  3. Конспект даного уроку – знахідка для вчителів. Світлана Миколаївна зробила його дуже цікавим , незвичайним. Найбільше сподобалися “Чистомовка”, гра “Стань поетом”, фонетична зарядка. Урок змістовний, враховано вікові особливості учнів. Дякую.