Конспект уроку з літературного читання у 2 класі на тему: «Авторські вірші та скоромовки. Творчість Олени Пчілки. Олена Пчілка «Вже ж у любому куточку». Із записів Олени Пчілки»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання у 2 класі на тему: «Авторські вірші та скоромовки. Творчість Олени Пчілки. Олена ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: ЗОШ №23 м.Луцьк

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Запропоновано урок літературного читання в 2 класі, присвячений життю та творчості Олени Пчілки, що має за мету збагачення знань учнів про видатну українську поетесу, драматурга, публіциста, громадського і культурного діяча, перекладача, етнографа.

Поетичні твори Олени Пчілки, написані для дітей, сповнені радістю, оптимізмом, любов’ю до життя, навчають добру. Мета уроку – навчити сприймати красу навколишнього світу, розвивати естетичні почуття, образне мислення, інтерес до читання художніх книг.

На уроці формується читацька компетенція молодшого школяра, особистості, яка має стійку звичку до читання, сформовану потребу в ньому як засобі пізнання світу й самопізнання. Молодший школяр повинен опанувати техніку читання, прийоми розуміння прочитаного, бережно ставитись до книги.

Даний урок містить систему вправ для вироблення навичок швидкого читання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *