Авторські вірші “Затишок рідного дому”, “За обрієм дитинства”

Автор публікації
Автор матеріалу: Авторські вірші “Затишок рідного дому”, “За обрієм дитинства”
Посада: Вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури
Місце роботи: Чечельницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Саме життя надихає нас до написання поетичних творів. Школа – це час дитинства, світ мрій та ключ до нових звершень, тому хочу поділитись поетичними рядками здібної, талановитої учениці Чечельницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бабійчук Діни.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мені сподобались авторські вірші. Вірш “За обрієм дитинства” розкриває глибокі роздуми дитини над швидкоплинністю життя, спонукає нас озирнутись довкола, згадати найкращі роки дитинства. Бажаю авторам віршів натхнення та успіхів!

  2. Приєднуюсь до побажнь. Натхнення і вчителю, і ученіці.Як це чудово, коли учні бачать творчого вчителя, вчаться у ньго, творять разом з ним. Поезія-це тоненькі дзвіночки душі, вірші чудові. Наснаги вам!

    1. Пані Світлано, щиро Вам вдячна за чудові слова, прекрасні побажання! Мені дуже приємно читати такі відгуки. Тим більше, що їх пишуть колеги, які мають значний досвід роботи. Для мене це важливо. І моя робота, і мої учні надихають мене на написання віршів та створення методичних матеріалів, за що я і вдячна своїм діткам. Вам також бажаю усіх благ!

  3. Створення чогось нового та прекрасного – це завжди схвально. Слово окриляє, розраджує, об*єднує. Працюйте у тому ж дусі! Бажаю креативності, натхнення та якнайбільше вдалих напрацювань!

    1. Дякую за відгук та гарні побажання! Діночка – молодець! Такими ученицями можна лише пишатися. Сподівають, що справжні результати її ще очікують, а її вірші здобудуть прихильників!