mail@urok-ua.com

Родинне свято “Стежина до рідного дому”

Мета: Виховання в учнів почуття любові й поваги до своєї родини через відчуття комфорту і радості від родинного оточення і спілкування. Сприяння розумінню необхідності міцних родинних зв’язків, важливості родинного єднання. Привертання уваги до життєвої мудрості та порад В.О. Сухомлинського. Розвиток співпраці родини і школи.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Захід спрямований об*єднати дітей та дорослих у теплому родинному колі, поділитися своєю любов*ю та щирістю один з одним. Даний захід – це великий скарб, що рясніє життєвою мудрістю. Багато чого можна навчитися, якщо звертати увагу на легенди та казки, що розсіяні по сторінках книжок. Автор розробки продумав гарно хід заходу, використав чудові легенди та казки, що не можуть не вражати. До речі, в цій публікації подано твори В. Сухомлинського, тому я раджу такий матеріал використати вчителям у виховній роботі, бо він є не лише корисним , а й актуальним, тому що цього року вся Україна відзначає 100-річчя від Дня народження цього великого письменника. Презентація також прекрасна та яскрава. Дякую!

  2. Дуже гарне свято,в якому приймають участь всі:діти,батьки,бабусі і дідусі-всі активні учасники.Звучать вірші,легенди,казки,підібрано музичний фон.Гарна презентація.Дякую.