super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 5 класу до теми “Зірка Мензатюк. “Таємниця козацької шаблі”

Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 5 класу до теми “Зірка Мензатюк. “Таємниця козацької шаблі”...

Представлений один із уроків української літератури в 5 класі з теми «Історичне минуле нашого народу»: Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі»: “Пригодницька повість про мандрівку історичними місцями сучасної України. Фантастичне і реальне в ній”.

Уроки розроблений згідно вимог” Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи. Українська література”. Методи, форми та технології, застосовані при підготовці і проведенні уроку, спрямовані на формування в дітей визначених програмою предметних та ключових компетентностей, виховання стійкого інтересу до читання, здатність уявляти й переживати прочитане, критично й рефлексійно мислити, інтерпретувати прочитане, знаходити авторські і творити власні смисли, відчувати естетичну насолоду від художнього слова, відкривати національні й загальнолюдські цінності, жити й творчо діяти в умовах глобалізаційних змін та полікультурного суспільства, цінувати надбання національної культури; створення оптимальних передумов розвитку всебічно освіченої особистості, виховання громадянина-патріота України.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Урок сучасний, відповідає методичним вимогам. До уроку надано чіткий аналіз. Вчитель застосовує міжпредметні зв*язки, використовує відеоматеріали. Цікавими є схематичні позначення деяких завдань. Дякую.