mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 5 класу до теми “Зірка Мензатюк. “Таємниця козацької шаблі”

Представлений один із уроків української літератури в 5 класі з теми «Історичне минуле нашого народу»: Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі»: “Пригодницька повість про мандрівку історичними місцями сучасної України. Фантастичне і реальне в ній”.

Уроки розроблений згідно вимог” Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи. Українська література”. Методи, форми та технології, застосовані при підготовці і проведенні уроку, спрямовані на формування в дітей визначених програмою предметних та ключових компетентностей, виховання стійкого інтересу до читання, здатність уявляти й переживати прочитане, критично й рефлексійно мислити, інтерпретувати прочитане, знаходити авторські і творити власні смисли, відчувати естетичну насолоду від художнього слова, відкривати національні й загальнолюдські цінності, жити й творчо діяти в умовах глобалізаційних змін та полікультурного суспільства, цінувати надбання національної культури; створення оптимальних передумов розвитку всебічно освіченої особистості, виховання громадянина-патріота України.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
3723

Один коментар

  1. Урок сучасний, відповідає методичним вимогам. До уроку надано чіткий аналіз. Вчитель застосовує міжпредметні зв*язки, використовує відеоматеріали. Цікавими є схематичні позначення деяких завдань. Дякую.