mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 5 класу до теми “Зірка Мензатюк. “Таємниця козацької шаблі”. Історичне минуле нашого народу в житті сучасної людини

Один із уроків української літератури в 5 класі з теми «Історичне минуле нашого народу»:

Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі»: Історичне минуле нашого народу в житті сучасної людини”. Уроки розроблений згідно вимог “Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи. Українська література”. Методи, форми роботи та технології, застосовані при підготовці і проведенні уроку, спрямовані на формування в дітей визначених програмою предметних, міжпредметних та ключових компетентносте; поглиблення інтересу до читання, зміцнення потреби читати; усвідомлення ролі літератури як засобу самопізнання і самотворення; використання досвіду читацької діяльності для розв’язання життєвих проблем; розвиток діалогічної взаємодії з текстом, умінь аналізувати й інтерпретувати художній твір; вироблення загальнонавчальних, зокрема організаційно-діяльнісних умінь, здатності самостійно формувати індивідуальну навчальну траєкторію, керувати читацькою діяльністю, особистісним і читацьким розвитком; формування вмінь передавати загальнолюдські й національні цінності від покоління до покоління, культивувати їх у людській душі, збагачувати внутрішній світ, особисту культуру, спрямовувати морально-етичний потенціал, розвивати інтелект, творчі здібності, естетичний смак; формування національного самоусвідомлення, самозбереження й самоствердження. на історичних і культурних знаннях, традиціях нашого народу, виховання громадянина-патріота України.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 4.4 з 5)
455

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Добре те, що авторка розробки використовує багатий цитатний матеріал. Специфічною є робота з QR-кодами. Сучасно. Цікаво. Професійно!