mail@urok-ua.com

Презентація з української літератури для 5-го класу “Історичне минуле нашого народу. Літописні оповіді”

У презентації викладено матеріал до всих етапів уроку з теми, підібрані цікаві завдання та яскраві ілюстрації. Цей матеріал допоможе вчителю зробити свій урок цікавим та яскравим. Презентація розроблена за новою програмою з української літератури.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Погоджусь з попереднім автором відгука, що анотація дійсно зацікавлює, коли читаєш і ти вже очікуєш якихось різноманітних цікавих завдань. Проте, я побачила лише одне (Діалогоманія), адже усі інші – це бесіда у, можливо, різних її проявах. Хоча презентація дійсно виконана добре. Ілюстрації та оформлення підібрані відповідно до мети уроку. Хоча я б порадила Вам,Євгеніє Олександрівно, трішечки зменшити елементи оформлення слайдів, адже через них не помітно що написано далі. Бажаю Вам творчого натхнення у подальшій роботі.

  2. Презентація є дуже корисною для застосування. Анотація дійсно зацікавила, а також відповідає реальності. Подані відомості гарно та доступно сприймаються. Вчитель продумав вдало завдання до всіх етапів уроку. Ілюстрації прекрасні, за якими учні зможуть отримати повноцінне уявлення про історичне минуле нашого народу, літописні оповіді. Дякую!